Kontrola zużycia paliwa i czasu pracy maszyn - tel. +48 32 760 91 04

Firma SRTime sp. j. Pawłowski & Jelonek powstała w maju w 2004 roku w wyniku połączenia PPUH „SRTime” (rok powstania 2002) oraz firmy Usługi Informatyczne i Konstrukcyjne (rok powstania 1996). Jesteśmy na rynku od blisko 20 lat. Od samego początku łączyliśmy nasze zainteresowania nowoczesnymi technologiami w elektronice i telekomunikacji i ich praktycznym wykorzystaniem. Tak właśnie, z połączenia doświadczeń obu firm powstał sztandarowy produktu firmy – systemu SRT.

Od samego początku chcieliśmy generować dla naszych klientów maksymalną wartość. Stąd też poszukiwania rozwiązań, które mogą przynosić firmom korzyści w postaci redukcji kosztów, zarówno w obszarze czasu pracy pracowników, jak i maszyn. Dzisiejsze prowadzenie biznesu stawia przed właścicieli i kadrą zarządzająca w firmach szereg wyzwań na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Zwłaszcza w dobie przetargów, gdzie często jedynym kryterium wyboru oferty jest cena, ponieważ wymogi dotyczące jakości są już wyśrubowane. Nie pozostaje nic innego, jak produkować taniej, a taniej można produkować tylko wtedy kiedy najważniejsze czynniki kosztotwórcze mamy pod pełną kontrolą.

Jesteśmy firmą technologiczną, zatrudniającą wyspecjalizowaną kadrę inżynierską i serwisantów. Od początku naszej działalności inwestujemy w nowoczesne procesy produkcyjne i technologie, oferując coraz bardziej zaawansowane technologicznie wyroby. Dzięki temu świetnie radzimy sobie w tak trudnej i dynamicznie rozwijającej się dziedzinie przemysłu, jaką jest elektronika.

Wśród naszych Klientów jesteśmy znani jako pewny i solidny partner, oferujący niezawodne wyroby i solidny serwis.

Mamy przyjemność zaprosić również Państwa do współpracy z nami, życząc jednocześnie wielu sukcesów i dalszego rozwoju.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

System kontroli zużycia paliwa SRT

Kontroluj każdą kroplę paliwa w maszynach budowlanych, sprzęcie ciężkim i flocie pojazdów firmowych. Nasz system potrafi zmniejszyć zużycie paliwa nawet o 50%!

więcej >

Mobilna transmisja danych (GPRS)

Zbieraj i analizuj informacje z linii produkcyjnej, czujników, maszyn vendingowych w czasie rzeczywistym. Kontroluj kluczowe procesy swojego biznesu przez cały czas!

więcej >

Urządzenia szyte na miarę

Potrzebujesz pomiarów określonych parametrów twoich maszyn i urządzeń? Przygotujemy system zbierania informacji dopasowany do twoich potrzeb oraz specyfiki danego urządzenia.

więcej >

Na górę
tel. +48 32 760 91 04
tel. +48 600 948 141