Nowa odsłona oprogramowania Systemu SRT

Miło nam poinformować, że działa już nowa odsłona oprogramowania Systemu SRT.

System SRT - sondy paliwowe i przepływomierze paliwa

Zastosowaliśmy oprogramowanie w wersji internetowej – każdy użytkownik ma możliwość zalogowania się do systemu i korzystania z niego mając połączenie z internetem i używając przeglądarki internetowej. Eliminuje to konieczność skomplikowanej instalacji oprogramowania na komputerach użytkowników oraz późniejszej aktualizacji. To przekłada się na duże oszczędności czasu i korzystanie zawsze z aktualnej wersji oprogramowania o maksymalnych funkcjonalnościach. Tym samym użytkownicy nie są uzależnieni od platformy sprzętowo-programowej.

Brak dodatkowych kosztów zakupu dedykowanego oprogramowania „stanowiskowego” znacznie obniża koszty korzystania z całego systemu. Takie rozwiązanie daje również szereg innych korzyści jak centralizacja zarządzania parametrami urządzeń elektronicznych zainstalowanych w pojazdach.

Kolejną kwestią, jest sprawa bezpieczeństwa. Potencjalnie wrażliwe dane np. o dokładnej lokalizacji i historycznych trasach monitorowanych pojazdów, przechowywane są tylko w jednym, bezpiecznym miejscu – na centralnym serwerze, a transmisja przetworzonych danych do końcowych użytkowników przebiega w połączeniu szyfrowanym. W znacznym stopniu redukuje to ryzyko niekontrolowanego wycieku poufnych informacji w stosunku do dotychczasowego rozwiązania, gdzie wymagane było przechowywanie kopii danych na komputerze z zainstalowaną aplikacją kliencką.

Wersja internetowa naszego oprogramowania to również brak konieczności zakupu komercyjnych podkładów mapowych, co znacząco redukuje koszt wdrożenia systemu SRT.

Mamy nadzieję, że nowa wersja oprogramowania poprawi komfort korzystania z Systemu SRT dotychczasowych klientów i użytkowników oraz zachęci potencjalnych klientów do wypróbowania naszych rozwiązań, które pomagają kontrolować kluczowe zasoby w każdej firmie transportowej czy budowlanej – zużycie paliwa oraz czas pracy ludzi i maszyn.

Nowe oprogramowanie Systemu SRT powstało przy wsparciu Unii Europejskiej:

Dofinansowanie z UE dla SRTime